DOLAR 30,8842 0.12%
EURO 33,2939 -0.02%
ALTIN 2.003,760,18
BITCOIN 1597024-0,80%
Hatay

AÇIK

13:23

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

94 okunma

LBGT+’NIN +’SI NE

Çocuklarımızı bu ve buna benzer her türlü sapkınlıktan korumalıyız.

ABONE OL
21 Temmuz 2023 12:15
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Cebrail KÜÇÜKKOÇKAYA – 

Bedensel ve hormonel bozukluklar sebebi ile cinsiyetlerinin tıbbi ameliyat veya tedavilerle netleştirildiği insanların arkasına sığınarak oluşturulmuş sapkın bir topluluk var LBGT+. Bu topluluk tıbben müdahalenin zorunlu olduğu cinsiyetleri kesinleşen insanlarında toplum içinde sapkın olarak nitelendirilmesine neden olmaktadır.

İnsanlık erkek ve kadından oluşur. Bunun haricinde cinsel tercih adı altında arayışa girmek sapkınlıktır. Erkeğin erkekle kadının kadınla sapkınca bir ilişkiye girmesine cinsel tercih savunması yapıldığı için dünyada erkek yada kız çocuklarını taciz edenlerde buda benim cinsel tercihim demektedir.

Sapkınlığın onur yürüyüşü olmaz. Çünkü sapkınlığın onuru ve insanlığı olmaz. Avrupa’da LBGT+ çocuklarımızdan uzak durun diyerek yürüyüşler yapılır iken ülkemizde LBGT+’yı savunan yada öven hiçbir yürüyüş yada eyleme, yayına izin verilemez. Çünkü LBGT+ topluluğunu oluşturan sapkınlar sapkınlıklarını yaşayacak yetişkin bulamayınca kız ve erkek çocuklarına musallat olmaktadırlar. Bu sapkın topluluğun içinde direkt olarak erkek ve kız çocuklarını hedef alan çeşitli türde sapıklar bulunmaktadır.

Ülkemizde de yayın yapan ücretli kanallar başta olmak üzere pek çok tv kuruluşu yayınlarında LBGT+’yı özendirici diziler, filmler ve programlar yayınlanmaktadır. Geçmişte internette yayınlanan erkek ve kız çocuklarının kullanıldığı ahlaksızca ve sapıkça filmlerin devamı olarak aynı sapkınlıkların yanı sıra LBGT+ sapkınlarının baş kahraman olarak da  yer aldığı diziler, filmler ve çeşitli programlar yayınlanmaktadır. Bu yayınların devamında çocukların LBGT+ sapkınlıklarında kullanıldığı diziler ve filmler olacaktır. Çocukların kullanıldığı her türlü ahlaksız ve sapkınca yayınların yanında LBGT+ sapkınlığına yer veren bu sapkınlığı yayma zihniyetli tv kuruluşlarının yayınları, tüm sapkın internet sitelerinin yayınları, bu tür filmlere dizilere yer veren film sitelerinin yayınları durdurulmalıdır. Hatta pek çok ülkede olduğu gibi Google, Yandex gibi genel internet tarayıcılarının her türlü erotik ve benzeri internet sayfalarının ülkemizde  yayınlanmasının durdurulması istenmelidir.

Geçmişte toplumca mücadele ettiğimiz pek çok ölümcül salgın hastalığın sebebi de olan bu sapkınlığa karşı devletin bütün ilgili birimlerince mücadele edilmelidir. Liselerde bu sapkın topluğa karşı çocuklar eğitilmelidir. Özellikle sosyal medya platformlarında diğer sapkınların yanı sıra bu sapkınların kendileri ile iletişime geçme çabalarını boşa çıkarmaları için çocuklar uzmanlarca uyarılmalı, dikkat etmeleri gereken hususlarda eğitilmelidir.

Tüm LBGT+ fuhuş yerleri, dernekleri, kulüpleri, bu sapkınların bir araya gelmesine müsaade eden, bu sapkın topluluğun üyesi insanları sahneye çıkaran tüm işletmeler kapatılmalıdır.

Temelinde kendilerine sapkınlıkları için gelecek sağlamak için çocuklarımızı hedef alan bu toplumun erkek çocuklarının bekar erkeklerce istismarının serbest görüldüğü Afganistan, Pakistan gibi, yada küçük kız çocuklarına istenildiğinin yapıldığı ülkeler gibi olmamıza çaba harcayan bu sapkın topluluk denetim altına alınmalıdır. Hastalıklı ruhlarının çocuklarımızı ve gençlerimizi ruhsal hastalara dönüştürmelerine veya bedensel hastalıklara yakalanmalarına sebep olmalarına engel olunmalıdır.

TV’lerde bu sapkınlığın neden olduğu ruhsal ve bedensel hastalıklar konusunda bilgilendirme programlarına kamu yayını olarak yer verilmelidir.

Tüm escort kadın sitelerinin yanında bu sapkınların yer aldığı siteler kapatılmalıdır. Tüm sosyal medya sitelerinde bu sapkınların hesapları takibe alınmalı ve kapatılmalıdır. Sapkınlığını ücretli fuhuş olarak yapanlara ağır cezalar getirilmelidir.

Toplum olarak toplumun temeli olan aileyi ve geleceğimiz olan çocuklarımızı bu ve buna benzer her türlü sapkınlıktan korumalıyız.

Günün Sözü: Hormonel bozuklukları sebebiyle tıbbi karar ve müdahale ile cinsiyeti kesinleştirilenler normal insandır.

Bedensel bir sorunu yok iken tıbbi operasyonla karşı cinse dönüşmeye çalışanlar ile buda benim cinsel tercihim diyerek erkek erkeğe kadın kadına sapkın ilişkilere girmeyi isteyenler veya girenler sapıktır.

Bu sapkınlıklarını sürdürmek için hedeflerinde çocuklar var ve her türlü sapkınlığı yaparlar.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.